Blog hoteliéra - Předblog

26. listopadu 2017

Čtete rádi předmluvy? Takové ty dvě tři stránky na začátku knížky, kde je něco o té knížce napsáno? Nebo o autorovi? Často se tam dočtete, jak to měl autor s danou knížkou těžké. Někdy taky o tom, jak šťastní máte být, že se přes všechny peripetie dostala tato vzácná kniha zrovna vám do ruky. A že vlastně hned po vašem narození, je toto druhá nejšťastnější událost ve vašem životě. Čtete tyhle předmluvy rádi? Ano? To je dobře, protože právě to děláte i teď.

Možná jste si všimli, že v letní sezóně jsem vás svých blogů ušetřil. Mohl bych se vymluvit, že jsem na to neměl čas. Nebo myšlenky. Nebo obojí. Ale pravdou je, že jsem na to sice neměl čas a myšlenky, ale obojí jsem si mohl udělat. A proto jsem se rozhodl, že si obojí udělám nyní. A o čem budu psát? O čem lidé přemýšlí, když mají hlad? Přeci o jídle. A když se přejedí? No o hladu. Takže o čem lidi rádi čtou v zimě? No přeci o létě! A jestli si z léta něco pamatuju? Jasně že ne. Ale mám deníček.

Jdu v něm tedy zalistovat, třeba…první letní den určuje pan Google na 21.6.2017. Tak zalistuju a hele, byli jsme se ženou na Sázavě a vraceli se zpět. Tam jsme pádlovali a slunili se, bylo vedro, jestli mě paměť neklame. Večer pak rada Místní akční skupiny Krkonoše v Lánově. No to vám je zajímavá věc. O tom by se dalo vyprávět, pokud chcete o Krkonoších slyšet. A jestli chcete, tak já vám to příště povyprávím…Pokud ne, tak jako vždy dejte vědět.

Pokud však do Krkonoš chcete dřív a fyzicky, ne jen skrze má písmena, tak jsme pro vás udělali na té naší Andulce (tak jí říkáme) do 20.12. výhodnou akci. Více zde: http://penzionandula.cz/penzion-andula-polopenze-zdarma-1-12-20-12-2017

A pokud chcete darovat svým nejbližším výlet do nejkrásnějších zimních, nebo letních míst našich hor, tak to za chvilku zvládnete zde: http://friesovyboudy.cz/darkove-poukazy

Jdu si zapálit svíčku. Zatím jen skořicovou s pomerančem, tu adventní až příští týden. Tak na slyšenou!

Zpět