Uspořádáme vám svatbu na hřebenu Krkonoš

Toužíte po svatbě na horách? Hledáte zajímavé místo, kam se vejde spousta svatebních hostů nebo jen místo pro vás dva a svědky?

Hotel Friesovy boudy je ideálním místem pro uspořádání vysněného svatebního dne na horách. Jedinečná atmosféra tohoto krásného místa s výhledy do kraje dolů pod kopec ohromí vás i vaše svatební hosty. Naše poloha je jednou z našich největších výhod, takže pokud sníte o svatbě v Krkonoších, nemohli jste si vybrat lépe. Svatební obřad na horách je ideálním řešením pro lidi, kteří chtějí uniknout od ruchu velkoměsta. Svatba na horách je aktuálně nejmódnější destinací mezi mladými páry.

Svatba na horách s ubytováním

Pokud přemýšlíte, zda uspořádat svatbu na horách, pravděpodobně vás hned napadne, zda by mělo být hostům zajištěno ubytování. Vyplatí se svatebním hostům zajistit ubytování? Jedním z klíčových prvků při plánování svatby a především rozpočtu, který na ni vyčleňujeme, je poloha a vzdálenost svatební síně od našeho bydliště. Nabídka hotelu Friesovy boudy vám umožní uspořádat svatbu snů v Krkonoších, i když bydlíte ve městě, daleko od této jedinečné horské scenérie.

Svatba s ubytováním přináší řadu výhod. Ubytování v hotelech trvá zpravidla od odpoledne končí ráno (obvykle do 10:00-12:00). Nemusíte se tedy bát, že by vaši hosté museli brzy ráno vstávat. Vyplatí se myslet i na pestrou snídani, která vašim hostům umožní najíst se před odjezdem. Nejlepším řešením je snídaně podávaná formou tzv. švédského bufetu. Hosté si budou moci vybrat, co jim nejvíce chutná, bez ohledu na to, zda preferují sladké nebo slané snídaně. Káva a čaj, stejně jako studené, ovocné šťávy, budou také neocenitelné po prohýřené svatební noci. U nás najdete ubytování ve 21 komplexně zmodernizovaných pokojích a k dispozici máme také penzion Andula s další ubytovací kapacitou.

Svatba na horách je zážitek pro všechny

Svatba na horách s přespáním je nejen velkým pohodlím pro hosty, ale i pro nevěstu a ženicha. Zajistíme vám nejenom výborné jídlo, lahodné pití, hudbu, ale i výzdobu dle vašeho přání. Váš obřad se může konat na louce, ve skalách nebo v hotelu. Vybrat si můžete z celé řady jídel, nevyjímaje tradiční krkonošské pokrmy nebo pivo z minipivovaru Fries. Nádherná scenérie hor atmosféru vaší svatby ještě podtrhne.

Užijte si svůj den D na horách. Pokud vás naše nabídka inspirovala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.