Firemní akce v Krkonoších

Poskytujeme výjimečnou atmosféru, která je inspirativní pro každé firemní školení, dodává energii, uklidňuje při odpočinku a nabíjí jedinečností jakékoliv firemní akce, včetně různorodých aktivit. Využijte zvýhodněné nabídky firemního balíčku a přijeďte osvěžit mysl i těla vašich zaměstnanců. Mimo jiné zde můžete uspořádat zdařilé teambuildingové akce, či nezapomenutelný firemní věčírek!

Náš hotel ve spolupráci s Krkonošským národním parkem nabízí jedinečnou příležitost pro všechny, kdo chtějí přispět k udržitelnosti a kráse této oblasti prostřednictvím dobrovolnických aktivit. Přidejte se k nám v péči o lesy, louky a ochraně místní fauny a flóry. Společně můžeme učinit Krkonoše ještě krásnějšími a zachovat je pro budoucí generace.

  • konferenční prostory s kapacitou 70 míst v případě obsazení celé kapacity budovy
  • v případě menší skupiny k dispozici konferenční místnost s technikou pro max. 20 osob
  • v případě skupiny do 35 osob k dispozici salónek u restauračního zařízení s technikou
  • ubytovací kapacita 120 míst v případě obou budov (hotel Friesovy boudy + penzion Andula)
  • plný servis včetně různorodých aktivit - wellness, vlastní pivovar a mnoho dalšího 
  • uspořádáme také rauty, coffee breaky, firemní večírky, řízené degustace piva, či vína
  • zvýhodněný konferenční balíček
  • audio-video techniku (ozvučení, projektory, IT techniku, rychlé wifi připojení k internetu v celém hotelu zdarma)
  • flipcharty a další doplňkové pomůcky i služby‌
  • outdoorové aktivity pro jakýkoliv teambuilding

Nezávazně poptat termín pro teambuilding

Svěřte realizaci vašeho teambuildingu nám!

Teambuildingové aktivity v přírodě Krkonoš stmelí kolektiv a dodají energii. V Hotelu Friesovy boudy  poskytujeme k teambuildingu i moderní ubytování pro firmy a kolektivy. V okolí je možné zajistit různé zážitkové aktivity. Na své si přijdou i vyznavači turistiky a cyklistiky. V zimě si užijete sjezdovky s vlekem hned vedle hotelu.

Vybírejte pro firemní akce ubytování s ideálním zázemím ke školením a tréninkům! Jsme uzavřený areál ve Strážném vhodný jak k soustředěné práci, tak společnému aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Podívejte se na námi nabízený konferenční balíček a přijeďte do Krkonoš užít si teambuilding aktivity!

Aktivity pro firmy:

Prohlídka a degustace piva Fries v našem minipivovaru

Jak často narazíte na penzion s vlastním pivovarem? U nás máte šanci nahlédnout do zákulisí výroby piva tradičním způsobem rovnou v našem areálu Friesových bud! Tak proč si neudělat teambuildingovou akci právě s ochutnávkou naší světlé 12°, polotmavé 13° a 14° typu Ale? Ochutnejte. Rádi vám k degustaci připravíme i něco pořádného k zakousnutí.

Naši spokojení zákazníci