Podmínky rezervace

Cena zahrnuje bohatou snídani formou bufetu, vstup do hotelového wellness a v létě parkování u hotelu.

Za neobsazené lůžko je účtován poplatek 50 % z jeho ceny.

Na dny od neděle do úterý (mimo svátky) je účtována o 10% nižší cena/noc.

Své psí kamarády nenechávejte doma a vezměte je s sebou. Jsou tu vítáni bez poplatku!

Ceník děti

Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma (možné zapůjčení dětské postýlky)

Děti od 3 do 7 let (včetně) mají slevu 50 % na ubytování.

Děti od 7 do 12 let (včetně) mají slevu 20 % na ubytování.

Storno podmínky

Při závazné objednávce ubytování je hostům zasílána zálohová faktura ve výši 30 % z celkové částky pobytu. Pokud je toto ubytování ze závažných důvodů zrušeno více než 14 dnů před plánovaným příjezdem, bude hostovi nabídnut výběr jiného termínu ubytování a to vždy ve stejném období dle platného ceníku. V zimě se tedy bude jednat o termín a cenu pro zimní sezónu. Pokud nebude možné náhradní termín najít, bude záloha vrácena. Pokud host ubytování zcela zruší 13 dnů před příjezdem a méně, záloha ve výši 30 % nebude vrácena. Tato podmínka je úměrně platná také pro skupiny. 

       

Ubytovaný host a host restaurace má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

E-mailpodatelna@coi.cz Web: http://www.coi.cz

  1. Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.
  2. ‌V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu